W ostatnim czasie narodowa kuchnia Japończyków, w szczególności sushi i rolki, stały się tak popularne na całym świecie, że trudno znaleźć osobę, która przynajmniej o nich nie słyszała. Coraz więcej osób chce poznać kuchnię tajemniczej Japonii, ale jak to często bywa, wiele osób zadaje sobie pytanie „Co właściwie zamówić?”. To pytanie jest szczególnie istotne dla tych, którzy dopiero zaczynają poznawać narodową kuchnię Japończyków. Eksperci z zespołu KILOGRAMM SUSHI PROJECT Jaworzno https://kilogramm.pl/ opowiadają o rodzajach sushi i rolach, a także pomagają zdecydować, co jest dla Ciebie odpowiednie!

Sushi i rolki

To bez przesady prawdziwi królowie japońskiego stołu, bo to oni rozsławili na całym świecie narodową kuchnię Japończyków, a także kulturę i zwyczaje Japończyków. To samo można powiedzieć o pizzy w odniesieniu do kuchni włoskiej i rogalikach w odniesieniu do kuchni francuskiej. Tak, zazwyczaj kuchnie narodowe innych narodów znamy tylko z jednego dania, ale w przypadku Japonii są ich dwa - sushi i rolls. Ale co wybrać? Zwykle takie pytania mogą pojawić się tylko w dwóch przypadkach: jeśli jeszcze nie próbowałeś ani pierwszego, ani drugiego lub odwrotnie, próbowałeś za dużo i szukasz czegoś nowego dla siebie. W obu przypadkach trzeba poznać jak najwięcej sushi i rolls, aby dokonać wyboru, i to o nich dzisiaj mówi zespół Kilogramm.

Atuty kuchni japońskiej

Eksperci z zespołu KILOGRAMM SUSHI PROJECT zestawili 4 najlepsze dania kuchni japońskiej, które nie pozostawią nikogo obojętnym. Porozmawiamy o nich później, ale warto zauważyć, że głównym atutem kuchni japońskiej jest jej jakość. To najważniejszy składnik każdego dania z kuchni japońskiej, ponieważ według starożytnych wierzeń nic nie jest tak cenione jak jakość. Dlatego po prostu niemożliwe jest przygotowanie prawdziwego sushi i rolli z dostępnych składników – potrzebne będą do tego tylko produkty najwyższej jakości. W końcu nie bez powodu Japonia zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce wśród wszystkich krajów świata pod względem liczby długowiecznych ludzi. Oczywiście dieta odegrała w tym dużą rolę! A co wybrać, gdy w menu Kilogramm Sushi jest tak wiele pysznych dań? Rozwiążmy to!

Co zamówić?

Oczywiście przede wszystkim powinniśmy porozmawiać o klasycznym sushi i rolkach. Będą najlepszą opcją na poznanie kuchni japońskiej. Ich minimalizm w połączeniu z niebanalną prezentacją oraz udane połączenie smaku i użyteczności robią swoje - za to je kochamy. Jeśli chcesz poznać prawdziwą japońską kuchnię, to sushi i rolki są idealnym wyborem!
Jeśli jesteś jednym z tych, którzy znają narodową kuchnię Japończyków, najprawdopodobniej będziesz chciał czegoś nowego. Pieczone i ciepłe roll, dzięki unikalnej metodzie przyrządzania, są idealne dla tych, którym znudziły się klasyczne dania kuchni japońskiej. Cechą wyróżniającą jest również serowa czapeczka, która tworzy się podczas pieczenia.
Niekwestionowane klasyki - uramaki Philadelphia i Kalifornia. Te rolls są tak popularne, że prawdopodobnie każdy przynajmniej o nich słyszał i wielu ich spróbowało. Wydawałoby się, dlaczego wybrać najpopularniejszą opcję? To ich specjalność, bo te rolki przeszły prawdziwą próbę czasu i udowodniły całemu światu, że za ich smak warto zapłacić!
Rolls premium. To idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość. Oczywiście nie oznacza to, że reszta sushi i bułek będzie kiepskiej jakości – wcale nie! Jest to specjalna receptura, w której przestrzegane są absolutnie wszystkie proporcje. Każda rolka ma taki sam rozmiar i kształt jak poprzednia. Ponadto takie rolki różnią się estetycznym wyglądem, co jest fascynujące i któremu nikt się nie oprze.
Wybrałeś to, co lubisz? Jeśli nie, to nic nie szkodzi, wejdź na stronę https://kilogramm.pl/zestawy/ i przeczytaj całe menu - na pewno znajdziesz coś dla siebie!


KILOGRAMM SUSHI PROJECT Jaworzno - naturalnie, jakościowo i szybko w każdą część miasta!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SP Facebook