Podczas Drugiego Rajdu Samochodów Terenowych pod Patronatem Wójta Gminy Jawornik Polski w Hadlach Szklarskich Urząd Gminy w Jaworniku Polskim zorganizował Pierwszy Gminy Wyścig Ciągników Rolniczych. Zawody zorganizowane zostały na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Hadlach Szklarskich. W ramach zawodów uczestnicy pokonywali tor przeszkód, w dwóch etapach. Przygotowane zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz gości uczestniczących w Rajdzie Samochodów Terenowych.

 

 

 

Komisja konkursowa po podliczeniu czasów przejazdu ogłosiła wyniki konkursu.

  • I miejsce Karol Chochura – Hadle Szklarskie
  • II miejsce Dariusz Sebzda – Jawornik Polski
  • III miejsce Adam Dziura – Jawornik Przedmieście

Uczestnicy zawodów otrzymali cenne nagrody, ufundowane przez Wójta Gminy Jawornik Polski, za pierwsze miejsce 70 litrów za drugie 50 litrów za trzecie 30 litrów oleju napędowego, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach oraz upominki.

Galerie zdjęć z imprezy znajdują się na stronie GOK.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SP Facebook