26 czerwca br. na boisku sportowym w Manasterzu odbyły się kolejne Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Jawornik Polski.
W zawodach udział wzięły jednostki OSP z: Jawornika Polskiego, Widaczowa, Hadel Szklarskich, Hadel Kańczuckich, Huciska Jawornickiego, Zagórza, Manasterza, 1 drużyna żeńska z Widaczowa oraz 1 drużyna młodzieżowa z Widaczowa.
Konkurencje sportowo - pożarnicze nadzorował zespół sędziów powołany przez Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach: w sztafecie pożarniczej oraz w ćwiczeniach bojowych. O miejscu zajętym przez drużynę decydował łączny czas ukończenia obu konkurencji.
Po zaciętej rywalizacji wśród męskich drużyn najlepsi okazali się strażacy z OSP Widaczów.
Gościnnie wystąpiła drużyna OSP z Drohobyczki.
I miejsce - OSP Widaczów
II miejsce - OSP Hucisko Jawornickie
III miejsce - OSP Manasterz
IV miejsce - OSP Hadle Szklarskie
V miejsce - OSP Hadle Kańczuckie
VI miejsce - OSP Zagórze
VII miejsce - OSP Jawornik Polski
Na zakończenie zawodów Prezes Zarządu Gminnego OSP w Jaworniku Polskim druh Stanisław Petynia podziękował gospodarzom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów strażackich wręczając statuetki i dyplomy.

 

Źródło i galeria zdjęć: GOK Jawornik Polski [KLIKNIJ]

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

LINKI

 

Pogoda


Mapa burzowa Polski

Komunikacja

b nlogo

Jawornik Polski - Rzeszów

Rozkład jazdy

 

e-podroznik

 

</>