W dniu 30 maja 2014 r. w ZS nr 1 w Jaworniku Polskim odbył się Gminny Konkurs matematyczno-przyrodniczy pod patronatem Wójta Gminy Jawornik Polski. W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim i Zespołu Szkół nr 2 w Manasterzu. Konkurs podzielony był na dwie grupy, pierwsza grupa kl. IV-VI szkoły podstawowej i druga grupa kl I-III gimnazjum. W konkursie w sumie wzięło udział 80 uczniów z obydwu szkół.

W kategorii kl. IV-VI

  • I miejsce – Tomasz Motyka SP Manasterz – 13 pkt.
  • II miejsce – Bartosz Zięzio, Jakub Urban SP Manasterz – 11 pkt.
  • III miejsce – Dubas Marcin, Jakub Piątek SP Manasterz – 10 pkt.

W kategorii kl. I-III Gimnazjum

  • I miejsce – Gabriel Gmyrek Gim. Jawornik Polski – 20,5 pkt.

                 Gabriela Pniewska Gim. Jawornik Polski – 20,5 pkt.
                 Maria Zwierzyńska Gim. Manasterz – 20,5 pkt.

  • II miejsce – Kacper Majewski Gim. Manasterz – 19,5
  • III miejsce – Paweł Chochura Gim. Jawornik Polski – 19 pkt.

                   Izabela Krawiec Gim. Manasterz – 19 pkt.
W ramach konkursu 50 uczniów, którzy najlepiej rozwiązali Gminny konkurs matematyczno-przyrodniczy weźmie udział 3 czerwca w koncercie Haliny Młynkowej który odbędzie się w Rzeszowskiej Hali Podpromie. Wyjazd dla młodzieży ufundował Wójt Gminy pod którego patronatem konkurs był przeprowadzony.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SP Facebook