W dniu 30 maja 2014 r. w ZS nr 1 w Jaworniku Polskim odbył się Gminny Konkurs matematyczno-przyrodniczy pod patronatem Wójta Gminy Jawornik Polski. W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim i Zespołu Szkół nr 2 w Manasterzu. Konkurs podzielony był na dwie grupy, pierwsza grupa kl. IV-VI szkoły podstawowej i druga grupa kl I-III gimnazjum. W konkursie w sumie wzięło udział 80 uczniów z obydwu szkół.

W kategorii kl. IV-VI

  • I miejsce – Tomasz Motyka SP Manasterz – 13 pkt.
  • II miejsce – Bartosz Zięzio, Jakub Urban SP Manasterz – 11 pkt.
  • III miejsce – Dubas Marcin, Jakub Piątek SP Manasterz – 10 pkt.

W kategorii kl. I-III Gimnazjum

  • I miejsce – Gabriel Gmyrek Gim. Jawornik Polski – 20,5 pkt.

                 Gabriela Pniewska Gim. Jawornik Polski – 20,5 pkt.
                 Maria Zwierzyńska Gim. Manasterz – 20,5 pkt.

  • II miejsce – Kacper Majewski Gim. Manasterz – 19,5
  • III miejsce – Paweł Chochura Gim. Jawornik Polski – 19 pkt.

                   Izabela Krawiec Gim. Manasterz – 19 pkt.
W ramach konkursu 50 uczniów, którzy najlepiej rozwiązali Gminny konkurs matematyczno-przyrodniczy weźmie udział 3 czerwca w koncercie Haliny Młynkowej który odbędzie się w Rzeszowskiej Hali Podpromie. Wyjazd dla młodzieży ufundował Wójt Gminy pod którego patronatem konkurs był przeprowadzony.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SPORT

PIŁKA NOŻNA

Po udanym sezonie 2021/2022 nasza drużyna ISKRA Jawornik Polski zajęła 1 miejsce w tabeli, a co za tym idzie uzyskała awans do klasy "O". Serdecznie gratulujemy wszystkim piłkarzom, trenerowi panu Maciejowi Pinda i zarządowi klubu.  Składamy podziękowania sponsorom, kibicom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu klubu.  Przed nami nowy sezon i nowe wyzwania. Miło nam poinformować, że na stanowisku trenera bez zmiany pozostaje pan Maciej Pinda. Wkrótce pojawią się informacje dotyczące planu treningów, sparingów oraz zmian personalnych w drużynie. [Szczegóły] Druga drużyna z naszej gminy LKS Manasterz występująca w klasie "B" zajęła 12 miejsce [Szczegóły]

 

TENIS STOŁOWY

Dobiegł końca sezon w rozgrywkach tenisa stołowego. Występująca w IV lidze druzyna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski utrzymała się w lidze i zajeła w IX na 16 drużyn miejsce. [Szczegóły] Rezerwy grające w V lidze zajęły VII miejsce. [Szczegóły]

Facebook

LINKI

 

Pogoda


Mapa burzowa Polski

Komunikacja

b nlogo

Jawornik Polski - Rzeszów

Rozkład jazdy

 

e-podroznik

 

</>