II tura rozgrywek ligowych w piłce noznej w naszej gminie rozpoczeta. Występująca w Klasie A , grupa: Rzeszów II - Łańcut KS Iskra Jawornik Polski pewnie pokonała na własnym boisku Palkovię Palikówkę 4-1 - obecnie w tabeli zajmuje 13-tą pozycję. Druga drużyna z naszej gminy LKS Manasterz przegrała z Wojak Kramarzówka 2-3, co daje jej 8 pozycję w Klasa B , grupa: Przeworsk. Tenisisci stołowi GLKS "Jawor 1955" Jawornik Polski od miesiaca walcza w II rundzie rozgrywek. Dzisiaj pewnie pokonali LKS Strażak Sośnica  4:14. Sekcja zajmuje I miejsce w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego grupy rzeszowskiej i duzymi krokami zblizaja się do awansu.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

LINKI

 

Pogoda


Mapa burzowa Polski

Komunikacja

b nlogo

Jawornik Polski - Rzeszów

Rozkład jazdy

 

e-podroznik

 

</>