Podczas tegorocznych Dni Gminy Jawornik Polski pierwszego dnia tj. sobota w Zespole Pałacowo-Parkowym w Hadlach Szklarskich odbył się turniej o Puchar Wójta. W rozgrywkach udział wzięły 4 drużyny z terenu naszej gminy. Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację:

I - miejsce: Widaczów - Hucisko Jawornickie

II - miejsce: Hadle Szklarskie - Hadle Kańczuckie

III - miejsce: Jawornik Polski - Jawornik Przedmieście

IV - miejsce: Manasterz - Zagórze

Podczas turnieju odbył się mecz towarzyski pomiędzy Starostwem Powiatowym z Przeworska i Samorządem Gminy Jawornik Polski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-4.

Dziękujemy piłkarzom za zaangażowanie i grę fair-play, a wszystkim kibicom za doping.

Kolejny dzień Dni Gminy Jawornik Polski, odbył się na stadionie w Jaworniku Polskim, i rozpoczął się występem kapeli, zespołów, solistów i tancerzy z terenu Gminy. Następnie na scenie pojawił się Zespół "Zbóje" z Zakopanego, a po nich gwiazda wieczoru Renata Dąbkowska z Zespołem "Dystans". Podczas trwania imprezy Wójt Gminy Stanisław Petynia i Przewodniczący Rady Gminy Marek Makarski wręczyli nagrody i puchary drużynom biorącym udział rozgrywkach sportowych.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i zabaw:

- animator zabaw "Bazyl"

- malowanie twarzy

- dmuchane zjeżdżalnie i zamki

- symulator wypadków

- parada motocykli z Dynowskiego Bractwa Motocyklowego "BYK"

 

Po koncertach, fani mogli spotkać się z gwiazdami, aby dostać autograf czy zrobić wspólne zdjęcie. Na zakończenie obchodów Dni Gminy organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni. Po przygotowanych atrakcjach wszyscy bawili się do białego rana przy Zespole "Bueno".

Wszystkim którzy pracowali przy  organizacji i przygotowaniu występów.

 

Pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie Gminnego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

LINKI

 

Pogoda


Mapa burzowa Polski

Komunikacja

b nlogo

Jawornik Polski - Rzeszów

Rozkład jazdy

 

e-podroznik

 

</>