W XVII Regionalnym Przeglądzie Grup Śpiewaczych w Zarzeczu brał udział Zespół Śpiewaczy "Jawor" z Jawornika Polskiego który zają drugie miejsce. Skłądamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

W dorocznym FESTYNIE POD PLATANEM uczestniczyło 16 grup z powiatów przeworskiego, jarosławskiego, lubaczowskiego i przemyskiego. Motywem przewodnim konkursu były pieśni weselne śpiewane podczas wybierania się młodych do kościoła, oraz do kołacza, czyli korowaja. Drugą grupę stanowiły ludowe pieśni historyczne, wśród których pojawiło się kilka mało znanych np o rabacji galicyjskiej, wojnie z Kozakami, Moskalami i Odsieczy Wiedeńskiej.

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronę GOK Jawornik Polski [KLIKNIJ]

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SPORT

PIŁKA NOŻNA

Po udanym sezonie 2021/2022 nasza drużyna ISKRA Jawornik Polski zajęła 1 miejsce w tabeli, a co za tym idzie uzyskała awans do klasy "O". Serdecznie gratulujemy wszystkim piłkarzom, trenerowi panu Maciejowi Pinda i zarządowi klubu.  Składamy podziękowania sponsorom, kibicom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu klubu.  Przed nami nowy sezon i nowe wyzwania. Miło nam poinformować, że na stanowisku trenera bez zmiany pozostaje pan Maciej Pinda. Wkrótce pojawią się informacje dotyczące planu treningów, sparingów oraz zmian personalnych w drużynie. [Szczegóły] Druga drużyna z naszej gminy LKS Manasterz występująca w klasie "B" zajęła 12 miejsce [Szczegóły]

 

TENIS STOŁOWY

Dobiegł końca sezon w rozgrywkach tenisa stołowego. Występująca w IV lidze druzyna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski utrzymała się w lidze i zajeła w IX na 16 drużyn miejsce. [Szczegóły] Rezerwy grające w V lidze zajęły VII miejsce. [Szczegóły]

Facebook

LINKI

 

Pogoda


Mapa burzowa Polski

Komunikacja

b nlogo

Jawornik Polski - Rzeszów

Rozkład jazdy

 

e-podroznik

 

</>