IV miejsce dla Hadel Szklarskich w konkursie “Piękna Wieś Podkarpacka 2018”

views
16

IV miejsce dla Hadel Szklarskich w konkursie “Piękna Wieś Podkarpacka 2018”. Wspólnie z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Jawornik Polski Andrzejem Pieniążkiem na “Ekogali” w Jasionce mieliśmy przyjemność odebrać dyplom i nagrodę dla społeczności tej pięknej miejscowości.

Do tegorocznej edycji „Konkursu Piękna Wieś Podkarpacka” przystąpiło 20 miejscowości. W ramach nadesłanych zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoniła 10 wsi, w których odbyły się wizje lokalne.    Na podstawie przeprowadzonych wizytacji, zgodnie z Regulaminem konkursu przyznano tytuł „Piękna Wieś Podkarpacka w 2018 r.”

Uroczystość wręczenia nagród w ramach „Konkursu Piękna Wieś 2018 r.” była połączona z wieloma atrakcjami, jakie czekały na odwiedzających Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości „Ekogala” w dniach 7-8 grudnia br.

Zapraszamy do komentowania oraz udostępniania artykułów
1Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.